Šifra: 5615353

Bar kod: 5615353

Model DCN fiber optički bi-direkcioni 1.25Gbps SFP modul jedno singlemode vlakna do 20km,1000Base-BX-D
Robna grupa Moduli/Adapteri
Uvoznik
Zemlja porekla
Prava potrošača Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača

13.499,00 RSD

Na zalihama

Brza isporuka

Opis proizvoda

DCN fiber optički bi-direkcioni 1.25Gbps SFP modul jedno singlemode vlakna do 20km,1000Base-BX-D

Preporučujemo za vas